Projekt "Knihy do dětských domovů" je zpátky

24. listopadu 2016 v 14:02 | Lea |  Moje články
Chcete aby letošní Vánoce nebyly jen o "povinnosti" každému něco dát? Aby byly výjimečné a plné hřejivých pocitů, že jste letos - třeba někdo i poprvé - udělali něco jinak? Tak udělejme společně dobrý skutek :) Česká bibliografická databáze (Cbdb.cz) se po úspěchu projektu uspořádanému k příležitosti předávání vysvědčení vrací s další možností obdarovat potřebné.


Opět můžete koupit libovolnou knihu ze seznamu, který vznikl z přání dětí z dětských domovů. Uděláte jim tak hezčí Vánoce způsobem, který skrývá víc než jen dárek. Je skvělé, kolik dětí si přeje k Vánocům knihu! Zapojte se také do projektu a vykouzlete úsměv na tváři dítek koupí knížky podle vašich možností. Nejlevnější smích pořídíte u partnerů projektu za méně než 100 Kč :) Já už mám nakoupeno. A co vy?

Jen jedno upozornění na závěr: Neuvažujte o tom dlouho. Naposledy byly knihy rozebrané mezi dárce během 2 hodin! Nyní je knih sice víc a je před Vánoci, přesto je tímto tempem myslím jasné, že do 15. prosince žádný titul nezbyde.

Navštívit projekt >>
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama