Zasoutěžte si o 4 e-knihy Snoubení tmou!

25. srpna 2017 v 11:11 | Lea |  Moje články
Na Facebooku právě probíhá soutěž o čtyři e-knihy Snoubení tmou. Ty se rozdávají jako dárek za překročení hranice 200 fanoušků románu Snoubení tmou na Facebooku. Zkuste svoje štěstí i vy! Úkol je jednoduchý. Stačí napsat pod příspěvek na Facebooku komentář, proč by měla jedna ze čtyř e-knih putovat právě k vám. Už vás něco napadá? Tak šup tam, soutěž běží jen do nedělní půlnoci 27.8.2017!

Snoubení tmou je kniha spadající do žánru fantasy, subžánru paranormal romance. Příběh zasazený do prostředí současnosti ve Velké Británii (především Londýně) vypráví hlavní hrdinka Claire Elliotová v ich-formě. Poté, co devatenáctiletá Claire padá z koně, jen tak tak uniká v lese útoku neznámého zvířete. Ještě tentýž večer se setkává s Tristanem Greyem, od pohledu bohatým cizincem, který se navzdory své odměřenosti z nějakého důvodu rozhodl i nadále nesmělou Claire vyhledávat. Po sérii děsivých i bolestných událostí Claire zjišťuje, že měl Tristan opravdu dobrý důvod nenavazovat s ní intimnější vztah. Jenže to už je teď jedno.
Čtení je vhodné pro všechny milovíky (a hlavně milovnice) knih o upírech s romantickou zápletkou. Dočkáte se spousty otazníků, akčních scén i špetky nadsázky a humoru.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama